Jäta menüü vahele

Lõuna-Eestis sõidavad vaktsineerimisbuss ja -kiirabi


Sel nädalalõpul on Võru- ja Valgamaal täiendava vaktsineerimisvõimalusena liikvel vaktsineerimisbuss ja -kiirabi. Vaktsineerida saab tasuta ja etteregistreerimiseta.

Võrumaal liigub Viljandi Haigla vaktsineerimisbuss 14., 15. ja 16. oktoobril. Valgamaal liigub Valga Haigla vaktsineerimiskiirabi ringi 16. oktoobril. Täpsemad kohad ja ajad on kirjas https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/

Lisaks on Võrumaal täiendavad vaktsineerimispunktid avatud ka 17. oktoobril: Võrus kell 11-17 aadressil Jüri 32A ja Antslas kell 11-17 Kultuuri- ja Spordikeskuse ees.

Võrumaal on COVID-19 vastu vähemalt ühe doosiga vaktsineeritud 61,3% ja Valgamaal 60,9% täiskasvanud elanikest. Kogu Eestis on vähemalt ühe doosiga vaktsineeritud 67,8% täisealistest.

Vaktsineerimise kohta saab nõu ka perearsti nõuandeliinilt telefonil 1220. Lisainfot saab ka lehelt www.vaktsineeri.ee ja telefonil 1247. Lisaks on jätkuvalt võimalik broneerida vaktsineerimise aega telefonil 1247 ja digiregistratuuri (http://www.digiregistratuur.ee/) kaudu. Vaktsineerida saab nii perearsti juures kui ka apteekides (https://vaktsineeriapteegis.ee/koroonaviirus).

Allikas: Sotsiaalministeerium

Registreerin vaktsineerima
Keri üles